درباره کلینیک

مطب دکتر شهرام حسن‌زاده در سال ۱۳۷۶ تأسیس شد. در ابتدا در روبه‌روی پارک دامادی مستقر بود و پس از پنج سال به بلوار امیرمازندرانی (جنب داروخانه‌ی شبانه‌روزی دکتر بهاری) منتقل شد و از سال ۱۳۹۴ (دو سال بعد از اجرای طرح پزشک خانواده در استان مازندران) به صورت پایگاه پزشک خانواده درآمد؛ و همه‌روزه در شیفت عصر و شب باز بوده و به ارائه‌ی خدمت به همشهریان محترم، مشغول می‌باشد.

شیفت صبح این پایگاه، توسط سرکار خانم دکتر زهرا کرمی ساروی پوشش داده‌می‌شود. لازم به ذکر است ایشان ضمن این که خود، پزشک خانواده می‌باشند، به عنوان جانشین دکتر حسن‌زاده نیز در شیفت صبح، مشغول بوده و مراجعین در صورت اورژانسی بودن مراجعات می‌توانند با همان شرایط پزشک خانواده به خانم دکتر کرمی مراجعه نمایند.

همین حالا نوبت آنلاین بگیرید
در قالب طرح کشوری پزشک خانواده، چشم‌انداز این پایگاه کاهش تعداد عوارض ناشی از بیماری‌های غیرواگیر از طریق کنترل و مراقبت مستمر و همچنین ارتقاء سطح سلامت در آحاد جمعیت تحت پوشش، حفظ سلامت مادران باردار تا انتهای بارداری، ارائه‌ی خدمت و مراقبت‌های لازم به سالمندان، بیماران دیابتی، بیماران فشارخونی و نیز ارائه‌ی خدمات مراقبتی در خصوص دانش‌آموزان در سه مقطع تحصیلی جداگانه.
حفظ سلامت مادران باردار تا انتهای بارداری، ارائه‌ی خدمت و مراقبت‌های لازم به سالمندان، بیماران دیابتی، بیماران فشارخونی و نیز ارائه‌ی خدمات مراقبتی در خصوص دانش‌آموزان در سه مقطع تحصیلی جداگانه، معرفی افراد نیازمند به خدمات تخصصی به مراکز بایسته، درمان بیماران نیازمند ویزیت و پیگیری وضعیت بهبودی آن‌ها. همچنین، همکاری مستمر با معاونت بهداشتی دانشگاه در زمینه‌ی دستورالعمل‌های ابلاغی از قبیل جوانسازی جامعه، واکسیناسیون کرونا و…
استفاده از سیستم نوبت‌دهی به منظور کاهش زمان تلف‌شده‌ی بیماران، پیگیری وضعیت بیماران تا حصول نتیجه‌ی بایسته، حفظ احترام کلیه‌ی مراجعین

بر این باوریم که: گشاده‌رویی و برخورد احترام‌آمیز با کلیه‌ی مراجعین سبب تعامل هرچه‌بیشتر دوسویه میان پایگاه و مراجعین می‌گردد و به حفظ سلامت آن‌ها کمک می‌نماید. حضور مستمر و منظم در پایگاه به منظور جلوگیری از سرگردانی مراجعین در سرلوحه‌ی امور قرار دارد. درک همه‌جانبه‌ی وضعیت مراجعین به لحاظ اجتماعی، اقتصادی، پزشکی، خانوادگی، اعتقادی و… می‌تواند ضمن ایجاد اعتمادبه‌نفس همه‌جانبه، سبب شود تا افراد با طیب خاطر به پایگاه مراجعه نمایند.

آشنایی با پرسنل کلینیک

کلینیک ما نقشی اساسی در جهت درمان، مراقبت و پیگیری بیماران و مراجعین دارد.

هدف ما زیبایی و جوانی شماست.

0+

بهترین متخصصان

0%

رضایتمندی مراجعین طبق آمار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

0+

سابقه پزشکی

پرسش و پاسخ پزشکی