وجوه تمایز بخش عمومی و خانواده

نوبت دهی تلفنی و آنلاین که باعث جلوگیری از اتلاف وقت بیماران و مراجعین می شود.

ما در کلینیک به بیماران و مراجعین بدحال ملاحظه داریم و ایشان را به موقع ویزیت خواهیم کرد.

نسخه نویسی و ایجاد پرونده الکترونیکی حتی برای بیمارانی که فاقد پزشک خانواده هستند انجام می شود تا در مراجعات بعدی قابل ارزیابی و پیگیری باشند.

همین حالا نوبت آنلاین بگیرید

خدمات پزشک خانواده

کلینیک ما به عنوان یکی از پایگاه های پزشک خانواده در زمینه مراقبت بیماران و جمعیت تحت پوشش در راستای پیشگیری از بیماری های غیر واگیر، به ارایه خدمت مشغول است.

پیگیری ها و مراقبت های دوران کرونا

در دوران شیوع و اوج کرونا، کلینیک ما پیگیری های زمان بندی شده را در دستور کار قرار داد و طبق پروتکل های رسمی، بیمار را هر 3 یا 7 روز پیگیری و مراقبت می کرد.

مراقبت های دانش آموزی

یکی از خدمات بخش خانواده کلینیک، مراقبت های دانش آموزی برای پیشگیری از بیماری های غیر واگیر در مقاطع کلاس اول، سوم، پنجم و اول دبیرستان است.

خدمات جامع ما در بخش عمومی و خانواده

خدمات کودکان

خدمات کودکان شامل اندازه گیری قد، وزن، مشخص کردن BMI کودکان است. در صورت وجود مشکل مشاوره های لازم داده می شود و بعد از ارجاع به پزشک کلینیک، خدمات لازم انجام میشود.

خدمات سالمندان

خدمات سالمندان شامل اندازه گیری قد، وزن، دور کمر، مشخص کردن BMI است و در صورت مشاهده دیابت و فشارخون، مراقبت های ماهانه توسط مراقب سلامت انجام و کنترل می شود و هر 3 ماه به پزشک ارجاع می شود. مشاوره های لازم نیز به سالمندان انجام می شود.

مراقبت و پیگیری حقیقی بیمار

در کلینیک ما، مراقبت و پیگیری بیماران در بازه های زمانی استاندارد که در پروتکل معاونت بهداشتی وزارت بهداشت به طور مدون قید و ابلاغ شده است، انجام می شود. برای کلینیک ما، مراقبت، پیگیری و صرف زمان زیاد برای بیمار در اولویت است.

روش های نوبت دهی متنوع

با سیستم نوبت دهی متنوع کلینیک که شامل نوبت دهی تلفنی و آنلاین است، هیچ وقت کسی بلاتکلیف و معطل نمیشود، لابی کلینیک همیشه خلوت بوده و از نظر بهداشتی شرایط مناسبی دارد و از اتلاف وقت بیمار جلوگیری می شود.

پذیرش مراجعات اورژانسی

شیفت صبح این پایگاه، توسط سرکار خانم دکتر زهرا کرمی ساروی به عنوان پزشک خانواده جانشین دکتر حسن‌زاده اداره می شود و مراجعین در صورت اورژانسی بودن مراجعات می‌توانند با همان شرایط پزشک خانواده به خانم دکتر کرمی مراجعه نمایند.

پرسش و پاسخ پزشکی آنلاین

اگر مشکل بیماران کلینیک ما با سوال و جواب حل می شود، می توانند سوالات خود را به صورت آنلاین در سایت مطرح کنند تا اقدامات درمانی لازم برای آن ها انجام شود. برای بیمارانی که امکان حضور ندارند، اقدامات لازم به صورت تلفنی انجام می شود.

آشنایی با دکتر بخش عمومی و خانواده


اطلاعات شخصی

  • نام پزشکدکتر شهرام حسن زاده
  • تخصص اصلیعمومی
  • تجربه+26 سال

تحصیلات

  • فارغ التحصیلدانشگاه علوم پزشکی کرمان
  • دارای مدرکدکترای عمومی و خانواده

نظر و امتیاز

میانگین از 3 نظر
5

011-333-64433

نظرات مراجعه کنندگان کلینیک

پرسش و پاسخ پزشکی