سایبرنایف(سرطان کش)   


   
هم اکنون در بیش از 19 کشور جهان و 155 مرکز فوق تخصصی سرطان از این تکنولوژی برای درمان انواع غده­های سرطانی استفاده میشود و تخمین زده میشود. از سال 2005 تا کنون بیش از 50 هزار بیمار از توسط سرطان­کُش (سایبرنایف) درمان شده اند هرچند که بدلیل جدیدبودن تکنولوژی بسیاری از پزشکان ایرانی آشنایی کاملی با آن ندارند
 سرطان­کُش (سایبرنایف) با بازوی آدمواره­ایِ خود بر روی بدن بیمار حرکت میکند و با قدرتی فوق العاده از جهات مختلف به غده­های سرطانی حمله میکند و باعث نابودی آن  و متوقف کردن تکثیر سلولهای سرطانی میگردد بدون اینکه به بافتهای سالم بدن بیمار آسیبی برساند . این آدموارۀ  پیشرفته قابلیت رونگاری (اسکن) لحظه­ای از محل غده را نیز داراست و این بدین معناست که در هر لحظه محل غده را اندازه گیری میکند. همچنین این آدمواره قابلیت تنظیم خود با نفس کشیدن بیمار را نیز دارد و این قابلیت در غده­های ریه بسیار حیاتیست چراکه که بیمار میتواند در حین نفس کشیدن تحت عمل جراحی رادیویی قرار بگیرد و نیازی به حبس کردن نفس بیمار نخواهد بود 
 
نتایج درمان با سایبر نایف :
 
درمان با سرطان­کُش
(عکس سمت چپ: قبل از درمان با سرطان­کُش , عکس سمت راست: چهار هفته پس از درمان با سایبرنایف)
در این نمونه بیمار زنی 46 ساله میباشد که مبتلا به سرطان سینه و متاستاز در c2 میباشد. او دچار بیماری تهدید کننده ای بوده و در ابتدای درمان کاملا فلج بوده است. این بیمار در 1 ساعت درمان با سرطان­کُش قرار گرفته است.
چهار هفته پس از درمان با سرطان­کُش توده سرطانی دیگر قابل رویت نیست ( عکس سمت راست). بیمار اکنون قادر به راه رفتن است و زندگی عادی خود را دارد.
 
برای دیدن نمونه های بیشتر اینجا را کلیک نمایید
 
مراکز مجهز به سایبرنایف :
 
 بیمارستان فوق تخصصی سرطان بیکن در مالزی یکی از مراکز فوق تخصصی درمان سرطان در جهان میباشد که تمامی تجهیزات درمان و تشخیص سرطان از جمله سرطان­کُش و پت اسکن را داراست .
بیماران فارسی زبان زیادی به این بیمارستان جهت درمان مراجعه میکنند
 همچنین قیمت هایی که برای درمان با سرطان­کُش تعیین شده به نسبت دیگر کشورهای دنیا مناسب تر است و بیماران میتوانند از ارز دولتی استفاده کنند .    )


تاریخ خبر : 11/09/1391 تعداد بازدید : 799  چاپ

ابزار هدایت به بالای صفحه