خواص لیمو ترش    


   
لطفا" به عزيزاني که دوستشان داريد بگيد يعني به همه بگيد شايد هزاران نفر نجات يابند(به خصوص کودکان) و در اين دنيا که هر کي به فکر خودش است و بس .... شما ميتوانيد به وظيفه انساني خود عمل کنيد. ارزش ايميل ها به نشر آنهاست ليمو ترش محصولي معجزه گر در نابودي سلول هاي سرطاني است ، و 10000 بار قويتر از شيمي درماني عمل مي کند. چرا ما چيزي درباره آن نمي دانيم؟ زيرا آزمايشگاهها در ساختن ترکيبات آن سود بسيار زيادي کسب مي کنند .
اينک شما مي توانيد به دوست نيازمند خود کمک کنيد ، از طريق اينکه به او بگوئيد که آب ليمو ترش در جلوگيري از سرطان سودمند است.طعم آن بسيار خوشايند است و عوارض جانبي شيمي درماني را ندارد.
اگرمي توانيد يک درخت ليمو در حياط يا پاسيوي خود بکاريد .بسياري از مردم دراثر سرطان مي ميرند درحاليکه اين راز همچنان حفظ مي شود تا منافع شرکت هاي داروسازي به خطرنيافتد.
ليمو ترش را مي توان به صورت هاي متفاوت مصرف نمود. قسمت گوشتي آن را خورد يا آب آن را مصرف نمود ، به صورت شربت و يا صور ديگر. جالب ترين خاصيت آن اثرش برروي کيست ها و تومورهاست . ثابت شده است که اين گياه درمان گر همه انواع سرطان است.همجنين بعنوان يک ضد قارچ و عفونت ها و کرم ها محسوب مي شود . فشار خون بالا را تنظيم مي کند و و ضد افسردگي است و با استرس و اختلالات عصبي مبارزه مي کند. منبع چنين اطلاعاتي بسيارجالب است ، يکي از بزرگترين توليد کننده هاي دارو در دنيا . اين کارخانه بزرگ دارويي فاش ساخته است که آزمايشات آزمايشگاهي که ازسال 1970 انجام شده است نشان مي دهد که ليمو ترش سلول هاي سرطاني را در 12 نوع سرطان ازجمله سرطان روده ، سينه ، پروستات ، ريه و پانکراس نابود مي کند.تاریخ خبر : 13/06/1391 تعداد بازدید : 1066  چاپ

ابزار هدایت به بالای صفحه